תלבושות מונוכרומתיות באוסקר 2016

מאת: גלית שול

ההפתעה הגדולה של טקס האוסקר (לא אנחנו לא מתכוונות לדיקפריו) היה סרט שגרף 6 פסלונים זהובים. סרט מז'אנר קצת נחות, שבדרך כלל לא זוכה לתמיכת שופטי האקדמיה.

"מקס הזועם כביש הזעם" החלק הרביעי של סרטי מקס הזועם, זכה בכל הקטגוריות המעוצבות: תלבושות, איפור ועיצוב שיער, עריכת קול, מיקס סאונד ועיצוב אומנותי. , זכייתו המפתיעה מיצבה מחדש את מעמדם של סרטי האקשן והמדע הבדיוני כפייבוריטים לזכייה באוסקר.

אוסקר 1

מקס הזועם

סרטי פעולה זועמים הם לא הנטייה הטבעית שלנו. היינו חייבות להבין מה כל כך מיוחד בסרט הזה. הסרט הראשון בסדרה הופק באוסטרליה בשנות השמונים בהפקה דלת תקציב עם שחקן אלמוני בשם מל גבסון. בשלושת הסרטים הראשונים הוא גילם את מקס גיבור במערבונים אפוקליפטיים מרובי אדרנלין.

בסרט הרביעי והזוכה מגלם את מקס השחקן טום הארדי. מעריצי הסרט אומרים כי הגיבור האמיתי של הסרט הוא לא מקס הכריזמטי אלא דווקא הנשים של הסרט. אז אולי לא מדובר בשואה אפוקליפטית אלימה אלא בסיפור פמיניסטי נוגע ללב.

על האפקטים המדהימים, המקצב המטורף, החדשנות והחידושים של הסרט אחראים באופן מפתיע שני קשישים 🙂 הבמאי והצלם, שניהם עברו את גיל 70 !

אותנו הרשימה במיוחד הזוכה בעיצוב התלבושות ג'ני ביוואן.

כך היא עלתה לקבל את האוסקר בלי איפור בלי שמלת נשף ובלי עקבים ("שהורסים לה את הגב") כשנשאלה על המראה שלה, אמרה שזוהי מחווה לסרט. הקהל ההוליוודי לא התלהב מההופעה שלה על הבמה ובקושי מחאו לה כפיים.

אוסקר 2

 

אפור על השטיח האדום

בניגוד  לג'ני ביוואן , כל שאר המשתתפים הגיעו בשמלות וטוקסידו, אנחנו הלכנו לחפש את אלה שהגיעו לשטיח האדום דווקא באפור. הינה מה שמצאנו:

אוסקר 3 אוסקר 4 אוסקר 5 אוסקר 6

ואי אפשר בלי השמלה שבאמת הכי אהבנו, אומנם האפור בה מאוד מרומז, אבל הצבע שלה מזכיר לנו שהקיץ ממש בפתח.

גם חובבי אפור אוהבים את השמש (קצת).

אליסיה ויקנדר, השחקנית השוודית היפיפייה שזכתה באוסקר על משחקה בסרט הנערה הדנית.

אוסקר 7

שיא האופנה בסרטון המקסים הזה של ערוץ האופנה, כל התלבושות הכי יפות של הטקס והמקור שלהם ממסלולי תצוגת האופנה.

No Comments

Post a Comment

הרשמו לאתר!

כל מה שחדש ב- Grey Times

ישירות למייל שלכם:

You have Successfully Subscribed!