תיקים באפור – ANKA

את ענת קלימן, הכרנו דרך גריי טיימס. אחת ההנאות הגדולות שלנו היא להכיר אנשים מוכשרים דרך המגזין. אין ספק שכשיוצאים לדרך מכירים לא רק מקומות חדשים אלא גם הרבה אנשים חדשים 🙂
טוב חייבות לספר, תיקים זו אהבה גדולה שלנו, תיקים ונעליים למען האמת. כשנכנסנו לאתר של ענת וראינו שהוא בגווני אפור כמו שאנחנו אוהבות והתיקים הם בעיקר מונוכרומטיים, היינו בטוחות שגם אתם תאהבו.

ענת עבדה במשך כעשרים שנה כמעצבת גרפית ובשנה האחרונה החליטה ללכת בעקבות תשוקה ישנה. תשוקה לטקסטיל.

"כשעוברים מהנייר הגרפי לעיצוב של בד עוברים למימד אחר" מסבירה ענת. "זהו מעבר מהדו מימד לתלת מימד. וזה מה שמרגש בכל העניין". היום ענת היא מעצבת טקסטיל ותיקים. "חזרתי לעבודה הידנית העמלנית בכל תחומי הטקסטיל, רקמת צלבים, תפירה ובעיקר הדפסת רשת קלאסית."

מה הייחוד של המותג שלך?

הייחוד שלי הוא בעיצוב המקורי של ה"פטרן/דוגמא". הדוגמא שאובה מהשראה של העולם מסורתי ומתורגמת לאלמנט גרפי מודרני. אני מדפיסה בעצמי את כל הטקסטיל בטכניקה המסורתית של הדפס רשת ידני. קולקציית התיקים שלי מאופיינת בעיצוב מינימליסטי בהשראה אורבנית, בצבעוניות מונוכרומטית בשחור לבן אפור בשילוב זהב וכסף.

למה אפור?

עם עבר של מעצבת גרפית יש לי חיבה גדולה ללבן שחור וכל גווני האפור שבניהם.

הניקיון של הצבעים האלה תמיד דיבר אלי. כיום אני אוהבת לקחת את המסורת שקיימת בהדפסי טקסטיל ולהביא אותם לפרשנות המודרנית שלי. הצבעים המונוכרומטיים האלה, הם חלק בלתי נפרד במעבר למודרני והעכשווי.

הצבע האפור מאפשר לי כר נרחב של פעולה. הוא משמש בן זוג אידאלי גם לשחור וגם ללבן. הוא מאפשר להעביר גם תחושה קרה וגם חמה. הוא יכול לשמש כרקע ניטרלי לעבודת הדפוס אך גם להיות המוטיב המרכזי בעיצוב.

תיקי קלאץ' – החומר ממנו עשוי התיק הוא דמוי עור שחור או לבן בהדפסת פוייל כסף או זהב. הדפסה ידנית על חומר דמוי עור, שהינו חומר בעייתי להדפסה, יוצרת תוצאות שאינן צפויות, "טעויות". התוצאה היא אובייקטים המשלבים אומנות ועיצוב, כאשר כל תיק הוא ייחודי וחד פעמי, one of a kind אמיתי.

תיקים באפור

תיקי כתף – תיקים גדולים נוחים ויומיומיים, עשויים בדי כותנה חזקים עם רצועות מעור, מודפסים גם הם ידנית בצבעוניות מונוכרומטית, שחור, אפור ולבן

תיקים באפור תיקי ספרייה – tote– פרינט מקורי מודפס על בדי כותנה או פשתן, גזרה פשוטה (ללא בטנה) בצבעי שחור/אפור/חאקי

תיקים באפור

תיקי גב

תיקים באפור ANKA

תיקים חדשים לקראת שנה אזרחית חדשה, מה עוד צריך?

בהצלחה ענת!!!

תיקים באפור

  ענת קלימן – ANKA:

אתר  פייסבוק  אינסטגרם

צלמים: דניאל צ׳ציק, גבריאל בהרליה

3 Comments

 • noya komissar

  05.12.2016 at 17:29 הגב

  וואוו איזו הכרות עם מעצבת תיקים נעליים אפור ..קצרה היריעה מלהכיל את היופי הזה. מסמנת ביומן לבוא לבקר בסטודיו שלה. מאסט

  • greytimes

   06.12.2016 at 16:56 הגב

   אין ספק נויה שללכת לסטודיו של ענת חייבת להיות חגיגה גדולה 🙂

 • מיכל מנור

  11.12.2016 at 08:19 הגב

  תיקים מקסימים. מודה שאני תמיד מתלבטת האם לרכוש תיק צבעוני שיהיה אביזר בפני עצמו וייתן נגיעה של צבע ללבוש שלי או שמא לבחור תיק בצבע נייטרלי (חום, אפור או כחול) שיתאים לכל לבוש.

Post a Comment

הרשמו לאתר!

כל מה שחדש ב- Grey Times

ישירות למייל שלכם:

You have Successfully Subscribed!