בטון של שירה גנני

שירה גנני, אדריכלית ומעצבת פנים עם אהבה גדולה למלאכות יד שונות. בשבלינו שירה היא בעיקר DIY מבטון. גם היא מעידה על עצמה כמישהי שבסתרי ליבה רק רוצה לצקת בטון על ובתוך הכל 🙂

למרות התדמית הכבדה והתעשייתית של בטון, שירה מצליחה ךהחדיר בו תחושה של קלילות ושמחה. את שירה גילינו בזכות הנרות בטון ושעווה המדהימים שיצרה. הגרסה האפורה לנרות חנוכה.

שירה גנני

אבל גם בלי קשר לחנוכה, זה פשוט נר יפהפה, יוצא דופן, דקורטיבי ומגה-מגניב. הבטון אינו משמש כפמוט אלא כחלק אינטגרלי מהנר. משום כך זהו נר חד-פעמי.

רוצים לנסות גם? נרות 

  עלים מבטון

היצירה הבאה שלה ממש הפילה אותנו. רק שירה יכולה לראות  עלה ירוק ולחשוב על… אפור.

"זה התחיל בטיול נינוח בשכונה שלנו, כשעוד גרנו בהוד השרון. לבית הספר שמול הבית שלנו היתה גדר חיה עשירה מאד, וכשחלפנו לידה קטפתי עלה. סתם ככה. אל תבקשו ממני להגדיר את הצמח כי כל מה שאני יכולה לספר עליו הוא שהוא היה ירוק… אבל חשוב מזה – גב העלה היה מאד תלת מימדי, שדרת הנימים המסתעפת היתה בולטת במיוחד. הבנתי מיד שיש פה פוטנציאל למשהו משגע עם בטון כמובן."

 שירה גנני

אתם חייבים לנסות גם 🙂 עלים 

מה זה בטון בשבילך?

"ההתנסות הראשונה שלי עם בטון היתה מהוססת, הייתי משוכנעת שנדרשת הבנה מעמיקה של החומר לפני שבכלל מתחילים. עד שיום אחד פשוט רכשתי מלט בהחלטה של רגע והתחלתי לשחק איתו. גיליתי לשמחתי חומר זול ונגיש, הטומן בחובו אפשרויות מגוונות מאוד.

הוא אומנם אפור, אבל רחוק מלהיות קר והוא מצית את דמיוני. יש משהו בעבודה עם בטון- ההרפתקה שבניסוי והציפיה לתוצר הסופי, שמרגש אותי כל פעם מחדש ומניע אותי להמשיך ולהשתעשע בו."

  שירה גנני

ליצירות מחומרים נוספים ולבלוג המדהים של שירה גנני:  Evenyaru

No Comments

Post a Comment

הרשמו לאתר!

כל מה שחדש ב- Grey Times

ישירות למייל שלכם:

You have Successfully Subscribed!