אפור וצבעוני – מירי צ'יגירינסקי

הסטייליסטית מירי צ'יגירינסקי הכינה הפקת אופנה לעיתון לאישה שהיא משמחת כל חובבת אפור. מירי הצליחה להנגיש קונספט חדש שעוד לא ראינו בהקשר לאפור המוכר והאהוב. מירי הוציאה את האפור ממחוזות המונוכרמטיות ונתנה לו לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב – להתחבר לכל צבע. כך נולדה ההפקה המקסימה הזו. אפור לביש ומשודרג בשילוב עם צבעים שונים ושמחים.

היינו חייבות להכיר את הסטייליסטית המוכשרת הזו.

מירי צ'יגירינסקי

איך התחלת?

תחום האופנה היה עמוק בתוך הורידים שלי מגיל צעיר. זה התחיל בבית הספר היסודי, במקום להקשיב למורה הייתי שקועה באיור דוגמניות עם עיצובים שונים. בהמשך למדתי תפירה, אך לא הרגשתי שזה ממש אני. התשוקה לאופנה היתה לי ברורה אבל לא ידעתי אז איך להפוך את זה לקריירה. חודש לאחר סיום השירות הצבאי נרשמתי לקורס סטיילינג פרו בשנקר. זהו קורס מורחב לכל מקצועות הסטיילינג. שם פרחתי. תוך כדי הלימודים יצרתי קשרים עם צלמים ואנשי מקצועי והתחלתי לעבוד. בהתחלה כמובן הכל בחינם. העבודה לא קלה כלל, אך אין דבר שמספק אותי יותר מלהשיג את המטרות שאני מציבה לעצמי, כמו לפרסם במגזין מוביל או לעבוד עם צלם ומוכשר.

מירי צ'יגירינסקי

הפקות אופנה

אני מאוד אקלקטית. כל יום אני לבושה בסגנון אחר לגמרי. כך גם בהפקות שלי. אני מתאימה את עצמי לקונספט של ההפקה בין אם זה גלאם/ גיאומטרי/ פרינט על פרינט וכו'.  הסגנון שלי נקי ומדויק גם אם הקונספט מדבר על שכבות ועומס חשוב לי שתהיה הרמוניה בעיני המתבונן.

מירי צ'יגירינסקי

מה את הכי אוהבת בעבודה שלך?

היצירה עצמה. הרגע הזה שמגיע לאחר ימים מלאים של איסופים מתישים ומתחילים סוף סוף ליצור. זה כמו קסם. יצירת הקומבינציות והשילובים השונים, לנתק את הראש מהסטנדרט היום יומי וליצור אאוטפיטים יצירתיים, חדשניים ומלאים בסטייל.
המטרה בתחום הזה היא תמיד לחדש ולהביא את הבשורה הבאה.

מירי צ'יגירינסקי

מה היה מיוחד בהפקת האופנה האפורה הזו?

גיבוש הקונספט ביחד עם אנשי מקצוע שונים בתחום הביא לתוצאה באמת מדליקה.
נהנתי לעבוד עם צלם מקסים ומוכר בשם איתן טל. העבודה על הסט הייתה נעימה ומלאה ביצירה. אהבתי את הרעיון שהקיר שעשוי משטיח אפור וגם הקובייה כך שהכל התחבר באותנטיות  לקונספט שרציתי להציג.

מירי צ'יגירינסקי

איך נכון לשלב עם אפור ?

אפור בעצמו גוון מהמם, החוכמה היא להשתמש בו בצורה נכונה כדי ליצור מראה שיקי ועכשווי. מאוד קל ליפול עם האפור למקום משעמם ומשרדי. לפעמים כל מה שצריך זה לשלב איתו את הפריטים הנכונים. נעל ותיק שישלימו את הלוק, או פריט לבוש בצבע שישדרג להופעה מדליקה, ייחודית ושיקית.

למי שקשה להתחבר לצבעוניות תוססת, אפשר להפוך את הלוק האפור לשיקי גם בשילוב עם אלמנטים שחורים מדויקים, כמו תיק שחור מיוחד, שרשרת מעניינת בעלת נוכחות או נעל שתיקח את כל תשומת הלב אליה ולא יהיה לך יותר רגע אפור ומשעמם בחיים 🙂

מירי צ'יגירינסקי

 

מירי גם ענתה על שאלון גריי שלנו:

שאלון גריי

האנשים שעמדו מאחורי ההפקה האפורה הזו:

במגזין לאישה של שבוע שעבר ניתן לראות מהיכן קונים וכמה משלמים עבור הלוקים באלה.

מירי צ'יגירינסקי

מירי צ'יגירינסקי

מירי צ'יגירינסקי

סטיילינג והפקות אפנה: 

פייסבוק: Miri chigirinsky;

מייל: miristyling@gmail.com

No Comments

Post a Comment

הרשמו לאתר!

כל מה שחדש ב- Grey Times

ישירות למייל שלכם:

You have Successfully Subscribed!