טל ברזילי – מעצבת תכשיטים

הגענו להשקת סטודיו חדש של הצורפת טל ברזילי. את טל אנחנו לא מכירות, אבל היא חברה של חברה וראינו כמה עבודות שלה המשלבות כסף ובטון, ידענו שנאהב את הסגנון. אוירה של חגיגה אמיתית הייתה באותו ערב. המון חברים הגיעו שמפניה נמזגה לכוסות ושפע של כיבודים שווים.

טל ברזילי

החלל של הסטודיו מדהים. הוא מעוצב בריהוט ישן ולא מעובד. העיצוב הזה מעביר את התחושה שכאן יש בית מלאכה. וזה מתאים בול לסוג התכשיטים המוצגים בו.

"הסטודיו החדש שלי הוא הגשמת פרוייקט שאני חולמת ועובדת עליו המון זמן!" אומרת טל.

טל ברזילי

הסגנון של טל נותן הרבה כבוד לחומר עצמו. עיצוב ששומר על התכונות והאופי הגולמי של החומר. אהבנו את הקו העיצובי של פשטות וניקיון. מינימליזם במיטבו.

טל ברזילי

התכשיטים עשויים זהב, כסף, אבנים טבעיות, ויהלומים גם גולמיים וגם מלוטשים. התכשיטים עשויים כולם בעבודת יד. כל תכשיט הוא ONE PIECE מעוצב ושונה מהאחרים. כך שלוקח הרבה זמן לקלוט את כל התכשיטים שבסטודיו כל תכשיט מצריך תשומת לב אישית. "את ההשראה אני מקבלת מכל מה שסובב אותי מהטבע, מבדים, מעץ, טקסטורות, והרבה מהעולם הקדום".

טל ברזילי

הופתענו לשמוע שהמוכשרת הזו לא תמיד עסקה באומנות. בעברה עבדה ב "רשת" בערוץ 2, בתחום של שיווק ומכירות במשך 10 שנים. עבודה מאתגרת ומאומצת. לאחר לידת הבת השנייה, החליטה לעשות שינוי. לפרוש מעולם התקשורת ולממש את הדברים שבערו בה. עולם האומנות והיצירה קרא לה. "מאז שאני זוכרת את עצמי ההתעסקות עם חומר, עבודת ידיים,  תמיד הייתה האהבה שלי" אומרת טל. כך קרה  שבשנת 2007 למדה צורפות ועיצוב בבית הספר "אומנית" צעד שפתח בפניה עולם אין סופי של יצירה.
מאז טל מעצבת ויוצרת תכשיטים בעבודת יד בסגנון אישי.

טל ברזילי

אפור

הסטודיו של טל נמצא בתוך הבית שלה השווה לא פחות. אי אפשר היה לאפורות שכמונו שלא להתלהב מהמטבח שעומד במרכז הבית. מטבח אפור ומרהיב, אז מה הקטע עם האפור שאלנו בהתלהבות?

"ללא ספק הצבע השולט בארון הבגדים שלי. האפור מסמל אצלי בשלות. צבע שמרגיע אותי. ריצפת הסטודיו שלי עשויה מבטון אפור. והרבה מהאלמנטים בבית אפורים".

ברור ששלפנו את שאלון גריי:

שאלון גריי

 

איחלנו לטל המון בהצלחה בסטודיו החדש ובכלל

  טל ברזילי

פייסבוק

אינסטגרם

מייל: talhib12@gmail.com

054-3452867

2 Comments

  • carina weber

    06.10.2016 at 09:28 הגב

    יופי של תכשיטים. איזה מזל שיש אתכם, בחיים לא הייתי מגיעה לזה בעצמי

  • Galit Shul

    06.10.2016 at 14:19 הגב

    ועכשיו אנחנו יודעות מה להביא לך ליומהולדת 🙂

Post a Comment

הרשמו לאתר!

כל מה שחדש ב- Grey Times

ישירות למייל שלכם:

You have Successfully Subscribed!