גריי טיימס בכנסים

ביום האישה גריי טיימס הוזמן לתת חסות בכנס "גולדה". שמחתנו לתרום את חלקנו בשולחן המתוקים והשמפניה של "גולדה". את הכנסים של חוה ניסנבוים אנחנו לא מפספסות. הרצאות מעניינות והמון השראה של נשים עצמאיות שכבר עשו דבר או שניים בחיים.

1גולדה

ההרצאה הראשונה הייתה של קרן שביט. קרן שביט היא גורו לייף סטייל עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות. קרן דיברה על הצורך לעבוד בתשוקה שלנו. "בילדות אומרים לך שאת יכולה לעשות הכל, אפילו להיות אסטרונאוטית, אבל ככל שמתבגרים, מפסיקים להגיד לך את זה, ואת מוצאת את עצמך מתנהלת בתוך מציאות לא פשוטה, ועם מעט מאוד תשוקה". אנחנו צריכים להאמין גם כאנשים בוגרים שאפשר לשלב תשוקה ופרנסה.

ההרצאה השנייה הייתה של מיה מילר על פיתוח יכולות המשא ומתן שלנו. מעבר למשא ומתן מול הלקוחות שלנו, אנחנו מנהלים משא ומתן עם עצמנו כל הזמן. אפילו הצעת המחיר שאנו נותנות היא אחרי שניהלנו בראש משא ומתן, החלטנו שהמחיר גבוה מדי, הורדנו קצת ואולי אפילו הורדנו עוד קצת ורק אז הגשנו את ההצעה. מיה מלמדת לנהל את הקולות שבראש במקום שהם ינהלו אותנו.

ההרצאה השלישית והאחרונה הייתה של רונית כפיר. רונית כפיר היא מעצבת פנים, מרצה ובלוגרית. רונית משתפת את הקהל בשיעורים שלמדה מתוך ניסיונה המקצועי אודות הצבת גבולות ועבודה נכונה מול לקוחות. לא ידעתי הרבה על רונית כפיר, זכרתי אותה כקריינית בגלי צה"ל. רונית פשוט כבשה אותי. כל כך רהוטה, מדויקת ומצחיקה. מבינה את כל הניואנסים הקטנים שמלווים אותנו כעצמאיים ביומיום.

חסות 3

באותו מתחם בדיוק בנמל תל אביב, הוזמנו לאחר שבוע לכנס הבלוגריות של יונית צוק.

גם כאן חילקנו מתוקים ועטים של גריי טיימס. הכנס של יונית צוק היה חגיגי במיוחד. זה האירוע המקצועי הראשון בארץ לבלוגרים. האווירה המיוחדת הורגשה באוויר.

את האולם מילאו כמאה בלוגריות מכל התחומים.

היה נעים מאוד להתמנגל ולהכיר כל כך הרבה בנות מוכשרות, להחליף חוויות מחיי הבלוגריות.

ההרצאות על הבמה היו מקצועיות ומעשירות.

יונית צוק סיפרה לנו בכנות מופלאה על התובנות שלה בכל הפעמים שטעתה בדרך אל ההצלחה. תומר מ wix  הביא נתונים על בלוגים בעולם. וגולת הכותרת הייתה כרינה ובר שהרצתה על יצירה ויצירתיות בחיי הבלוגרים. כרינה שיתפה אותנו במודל שפיתחה שעוזר לצאת ממחסום יצירתי.

היה בוקר קסום, הובטח לנו שיהיה עוד מפגש ביוני כך שיש למה לצפות.

♥ לפעמים הכי כייף לצאת מפינת העבודה והמחשב ופשוט להכיר אנשים פנים מול פנים.

-כוסית_1

IMG_0041

5 Comments

 • Avatar

  יונית צוק

  23.03.2016 at 11:10 הגב

  תודה גריי טיימס על המתנות המיוחדות שפינקתן את באות הכנס. עטים מקסימים ופרלינים!!! כמו כן הקהל של הבלוגריות התלהב מהמגזין שלכן, יישר כח

  • Avatar

   galit shul

   23.03.2016 at 11:32 הגב

   היה כנס קסום. אוירה מדהימה , קהל משובח והמון ידע!

 • Avatar

  איה תמרי

  24.03.2016 at 11:58 הגב

  היה שווה להתפנק אצלכן בכנס של יונית. תודה!!!

  • Avatar

   greytimes

   26.03.2016 at 19:31 הגב

   תודה איה 🙂

 • סיכום כנס בלוגריות חלק א - יונית צוק

  16.04.2018 at 11:57 הגב

  […] ועל העטים שניתנו לכל משתתפת. הכי כיף היה לראות במהלך הכנס, את החיבור של הבלוגריות למגזין, והרצון לשיתוף פעולה […]

Post a Comment

הרשמו לאתר!

כל מה שחדש ב- Grey Times

ישירות למייל שלכם:

You have Successfully Subscribed!