בטון של ט"ו בשבט

מגזין אפור ועלים ירוקים?

אין כמו יצירה של עלים בחג האילנות.

בבלוג של שירה גנני יש את ה DIY המדליק הזה, שהופך ירוק מובן מאליו כשחושבים על עצים, לאפור אורבני ואומנותי.

שירה גנני בטון אפור

"זה התחיל בטיול נינוח בשכונה שלנו, כשעוד גרנו בהוד השרון. לבית הספר שמול הבית שלנו היתה גדר חיה עשירה מאד, וכשחלפנו לידה קטפתי עלה. סתם ככה. אל תבקשו ממני להגדיר את הצמח כי כל מה שאני יכולה לספר עליו הוא שהוא היה ירוק… אבל חשוב מזה – גב העלה היה מאד תלת מימדי, שדרת הנימים המסתעפת היתה בולטת במיוחד. הבנתי מיד שיש פה פוטנציאל למשהו משגע עם בטון כמובן."

שירה גנני בטון אפור

"ההתנסות הראשונה שלי עם בטון היתה מהוססת, הייתי משוכנעת שנדרשת הבנה מעמיקה של החומר לפני שבכלל מתחילים. עד שיום אחד פשוט רכשתי מלט בהחלטה של רגע והתחלתי לשחק איתו. גיליתי לשמחתי חומר זול ונגיש, הטומן בחובו אפשרויות מגוונות מאוד.

הוא אומנם אפור, אבל רחוק מלהיות קר והוא מצית את דמיוני. עבודה עם בטון היא הרפתקה. הציפיה לתוצר הסופי מרגשת אותי כל פעם מחדש ומניעה אותי להמשיך ולהשתעשע עם בטון"
ל DIY עלים של שירה גנני

בטון אפור וזהב DIY

DIY בטוןPhoto:  DIY in PDX

את ההדרכה הזו  אנחנו אוהבות כי היא מגלה את הכל. לעציצי הבטון היפים כל כך גם בנטורל, היא מוסיפה זהב שמתחבר מקסים ונותן לבטון קצת גלאם של כוכבים.

ריצ'ל מספרת שעבודה עם בטון היא תרגיל רוחני בלאהב את הלא מושלם. מתאים מאוד לפרפקציוניסטים שרוצים לשחרר. לתוצאה הסופית יש תמיד את מרכיב ההפתעה של הבטון, בסופו של יום הוא יתייבש איך שמתחשק לו, סדקים, רווחים ובועות הם חלק מהאישיות שלו.

להדרכה המלאה בבלוג שלה DIY in PDX

בטון מצולע

הדרכה לעציצים גאומטרים לחובבי משושים ומשולשים. היתרון הגדול של בטון שהוא מתמסר לכל צורה. בבלוג אוהבים את המראה האפור המחוספס של הבטון והם משלבים אותו כשרוצים לעצב חלל מינימליסטי ותעשייתי.

הבלוגרית מריה שהטייטל שלה ממש מדליק Manager of two hands  "בתיה עוזיאל" בלתי נלאית – מספרת בדיוק איך לעשות את יצירת ט"ו בשבט הזו. ממש כאן

DIY בטון

No Comments

Post a Comment

הרשמו לאתר!

כל מה שחדש ב- Grey Times

ישירות למייל שלכם:

You have Successfully Subscribed!