אשת השנה של מגזין גלמור

מאת: גלית שול

הכי אפור 2015

מגזין גלמור בחר בבלרינה מיסטי קופלנד לאשת השנה של 2015.

בקיץ האחרון עשתה מיסטי קופלנד היסטוריה כשמונתה לתפקיד הפרימה בלרינה של תיאטרון הבלט האמריקאי, והיא הראשונה ממוצא אפרו-אמריקאי בתפקיד זה.

לכבוד הבחירה גלמור צילם אותה על גג בטון בניו יורק בגובה של 25 קומות. לבושה בשמלה אפורה מדהימה של בית האופנה הצרפתי J. Mendel.

הנוף  האורבני של ניו יורק השמלה האפורה המושלמת פשוט מעבירים את המסר של מיסטי קופלנד שאפשר להצליח למרות המכשולים וציפיות החברה ולהגיע לגג העולם.

1 Photos: Mark Seliger;    Fashion editor: Jillian Davison       www.glamour.com.

אפור אקססוריז

מיסטי קופלנד היא גם המוזה ודוגמנית הבית של המותג '108 Stitches'. "מיסטי היא כישרון נדיר ואדם נפלא " אומרת המעצבת הרייט קול, "היא הצליחה להפיך חיים ביצירות שלי ולקדם אותם לשלב של אומנות ממש."

התמונות המדהימות של מיסטי באפור מציגות יוקרתי של אקססוריז סרוג מחומרים טבעיים כמו: קשמיר, אלפקה, אנגורה, משי, במבוק ופשתן.

2

crochetconcupiscence.com

אפור אלגנטי

ב-2014 צורפה מיסטי קופלנד לוועדה המייעצת לנשיא ארצות הברית, ברק אובמה. הוועדה עוסקת בנושאים כושר גופני, ספורט ותזונה.‏ כאן היא בשמלת ערב אפורה מלאת סגנון וסטייל בדרכה לארוחת ערב בבית הלבן. כאשר נשאלה מי מעצבת השמלה, חייכה במבוכה ופשוט אמרה שהיא לא זוכרת.:)

Was8966467

dailymail.co.uk

אפור ספורטיבי

מיסטי קופלנד היא הפרזנטורית של מותג הספורט underarmor. בסרטון הפרסומת של החברה שהפך לויראלי היא מספרת איך המשיכה במטרתה להצליח בבלט הקלאסי למרות שהממסד אמר לה שלא ניחנה בגוף המתאים לכך או בצבע העור הנכון.

4

אפור בתנועה וזרימה

6

ב-2015 נבחרה לרשימת האנשים המשפיעים ביותר בעולם על ידי טיים מגזין.

ראיון מקסים (7 דקות) עם מיסטי קופלנד  ב CBS Sunday morning  שנערך על ידי אנתוני מייסון. הראיון נותן הצצה לחייה ואישיותה המיוחדת של הרקדנית פורצת דרך זו.

 

No Comments

Post a Comment

הרשמו לאתר!

כל מה שחדש ב- Grey Times

ישירות למייל שלכם:

You have Successfully Subscribed!